چند کلمه در مورد ما

توری سایبان جزینی

هدف اصلی ما

هدف اصلی این مجموعه از احداث این تاسیسات پس از بیست سال فعالیت و تجربه، جلب رضایت مشتریان و هموطنان عزیز است و امیدوارند با همکاری مشتریان، به بهبود کیفیت خدمات خود بپردازند. این شرکت مهندسی به عنوان یکی از پیشروهای فعالیت در زمینه طرح و ساخت پروژه‌ها و سهامی‌های خاص در تاریخ تأسیس خود به تکنولوژی‌های روز دنیا توجه داشته و تلاش دارد با ارتقاء بهترین فناوری‌ها، نیازهای مشتریان را پاسخ دهد.

توری سایبان جزینی

درباره ما

این مجموعه در زمینه طراحی، ساخت، و ارائه تجهیزات گلخانه فعالیت دارد و تجربه طولانی مدتی در این حوزه دارد.

شرکت کمان سازه ماربین با ثبت ۱۶۸۱ اصفهان به عنوان عضو نظام مهندسی به این مجموعه پیوسته و با دریافت نمایندگی از شرکت‌های معتبر در زمینه تجهیزات گلخانه، اقدام به گسترش فعالیت‌های خود در تمام نقاط کشور و حتی خارج از کشور نموده است.

از جمله فعالیت‌های این مجموعه می‌توان به تولید تاسیسات و قطعات گلخانه اعم از سرستون ریل، چرخ دنده، بخاری، اتصالات کامل گلخانه، فروش نخ یوی، داروگیره بوته، چسب یوی دار و لوازم کامل کشت گلخانه اشاره کرد.

به نظر می‌رسد که این شرکت از تجهیزات معتبر شرکت‌هایی چون رخ پلاستیک، اکسیرساز شمال، فن تهویه الوند و کارخانجات لوله گالوانیزه استفاده می‌کند و به مشتریان خود مشاوره طراحی و راه‌اندازی انواع سازه‌ها را ارائه می‌دهد.